Dlhá vlečka, alebo radšej bez?


Dlhá vlečka, alebo radšej bez?

Dlhá vlečka je možno snom viacerých žien. Mnohé z nás si už od maličkého dievčatka predstavovali svoje šaty, aké raz budú mať, keď budú veľké. Chceli sme vyzerať ako princezné, dlhé vlečky, veľké sukne a dlhé závoje. Ako je to teda s odstupom času? 

Väčšina svadobných šiat vlečku má. Či je to dlhá katedrálová niekoľkometrová vlečka alebo trošku kratšia, alebo je len v podobne mierne predĺženej sukne v zadnej časti. Vlečky sú krásne, nevesta v nich vyzerá rozprávkovo a je pravda, že vlečka svadobným šatám pridáva na honosnosti. Ten krásny moment keď vchádzate do kostola a za vami sa nesie ešte nádherná dlhá vlečka. Jednoznačne oslnivý efekt z vlečky, zanechá vo všetkých zúčastnených úžasný dojem ešte na dlhú dobu, keď budú na Vás spomínať.

Dlhú vlečku máte spustenú na obrad a na fotení, no čo s vlečkou potom?

Niekedy tomu bolo tak, že si nevesta vlečku počas svadby musela držať, no v dnešnej dobe nie je potrebné sa obávať, žeby bola vlečka nepraktická, vlečka sa dá zapnúť, či zdvihnúť tak, že po zvyšok svadby na ňu nemusíte myslieť. 

Samozrejme, nájdete  aj šaty, ktoré vlečku nemajú, čo samozrejme neznamená, že tie šaty by boli menej krásne. Podstatná vec je, aby sa Vám šaty páčili ako celok, keď máte dané šaty na sebe, nechce sa Vám z nich ani vyzliecť, cítite sa v nich dobre, radujete sa a žiadne ďalšie už nepotrebujete skúšať. Ak po vlečke predsa len túžite a vy na sebe práve máte šaty, ktoré sú pre Vás dokonalé, no jediná vec, ktorá im chýba je práve vlečka, nezúfajte. Vyskúšajte k nim dlhý závoj, ktorým sa dá neprítomnosť vlečky krásne vykompenzovať, a WAW efekt je zaručený. V ponuke existuje mnoho typov závojov, jednoduché tylové, olemované, jedno, či dvojvrstvové, krajkové s korálikmi alebo bez a to všetko v rôznych dĺžkach, stačí vybrať ten správny.

Ak je Vaša predstava o šatách s vlečkou alebo bez vlečky, obe predstavy sú úplne v poriadku, podstatné je to, aby ste sa vy cítili dobre, aby ste sa v šatách našla, je to predsa Váš deň.

Váš Prime Dream Team


 

03. 12. 2018