Jarná svadba


Jarná svadba

Jar je jedným z veľmi obľúbených období na svadby, príroda sa pomaličky zobúdza, všetko ožíva a krásne sa sfarebnieva. Obrad vonku, za prítomnosti čvirikajúcich vtáčikov a prvých slnečných lúčov. Svadba na jar má určite svoje čaro. 

Pastelové farby, kvety, sviežosť 

Jar je jedným z veľmi romantických období, preto je svadba s jarnou tematikou skvelým nápadom. Môžete sa vyhrať s farebnosťou, kvetmi, ale napríklad aj so svadobným menu. Vaša svadba sa môže niesť napríklad vo farbách bledomodrej a bledoružovej, ktoré pripomínajú krásnu oblohu a rozkvitnuté stromy. Ďalšou obľúbenou farbou je zelená, ktorú veľmi ľahko zakomponuje do výzdoby napríklad tým, že použijete viac zelených listov. Trendom jarných svadieb sú najmä pastelové farby, takže napríklad odtiene ružovej, zelenej, marhuľovej, žltej, či fialovej. Čo sa výzdoby týka, určite odporúčame kvety, veľa kvetov. Najobľúbenejšími bývajú pivonky. Pôsobia veľmi romanticky a nežne, sú krásne sfarbené, bohaté a ešte aj voňavé. Ďalším obľúbeným kvetom sú tulipány. Sú žiarivé, farebné a teda určite vyčarujú skvelú jarnú atmosféru. To, že sa jedna o jarnú svadbu môžete ukázať napríklad aj tortou, ktorá bude v sviežich farbách s kvietkami rozkvitnutej čerešne. 

Nevesta a ženích na jarných vlnách 

Nádherným doplnkom nevesty môžu byť čelenky, alebo menšie ozdoby do vlasov zo živých kvetov. Jemný a ľahký make-up, krásne svadobné šaty a živé kvietky vo vlasoch, no neznie to krásne a romanticky? Čo sa ženícha týka, tak môže zvoliť bledý oblek, napríklad modrý, sivý, či béžový. Takýto oblek pekne ukáže s farebným motýlikom. Trendom sú aj drevené motýliky, ktoré môžu byť tiež krásnym doplnkom.

Váš Prime Dream Team


 

28. 01. 2019