Jarná svadba


Jarná svadba

Jar je jedným z veľmi obľúbených období na svadby, príroda sa pomaličky zobúdza, všetko ožíva a krásne sa sfarebnieva. Obrad vonku, za prítomnosti čvirikajúcich vtáčikov a prvých slnečných lúčov. Svadba na jar má určite svoje čaro. 

Pastelové farby, kvety, sviežosť 

Jar je jedným z veľmi romantických období, preto je svadba s jarnou tematikou skvelým nápadom. Môžete sa vyhrať s farebnosťou, kvetmi, ale napríklad aj so svadobným menu. Vaša svadba sa môže niesť napríklad vo farbách bledomodrej a bledoružovej, ktoré pripomínajú krásnu oblohu a rozkvitnuté stromy. Ďalšou obľúbenou farbou je zelená, ktorú veľmi ľahko zakomponuje do výzdoby napríklad tým, že použijete viac zelených listov. Trendom jarných svadieb sú najmä pastelové farby, takže napríklad odtiene ružovej, zelenej, marhuľovej, žltej, či fialovej. Čo sa výzdoby týka, určite odporúčame kvety, veľa kvetov. Najobľúbenejšími bývajú pivonky. Pôsobia veľmi romanticky a nežne, sú krásne sfarbené, bohaté a ešte aj voňavé. Ďalším obľúbeným kvetom sú tulipány. Sú žiarivé, farebné a teda určite vyčarujú skvelú jarnú atmosféru. To, že sa jedna o jarnú svadbu môžete ukázať napríklad aj tortou, ktorá bude v sviežich farbách s kvietkami rozkvitnutej čerešne. 

Nevesta a ženích na jarných vlnách 

Nádherným doplnkom nevesty môžu byť čelenky, alebo menšie ozdoby do vlasov zo živých kvetov. Jemný a ľahký make-up, krásne svadobné šaty a živé kvietky vo vlasoch, no neznie to krásne a romanticky? Čo sa ženícha týka, tak môže zvoliť bledý oblek, napríklad modrý, sivý, či béžový. Takýto oblek pekne ukáže s farebným motýlikom. Trendom sú aj drevené motýliky, ktoré môžu byť tiež krásnym doplnkom.

Váš Prime Dream Team


 

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

ZÁŽITOK

Skúška šiat v našom salóne sa nesie vždy v príjemnej atmosfére. Chceme, aby ste si ju vychutnali a cítili sa u nás ako doma a domov si od nás odniesli zážitok.

PROFESIONALITA

Vieme, že výber šiat je neskutočne veľký. Tak ako si mám vlastne vybrať z toľkých krásnych šiat? Zverte sa do našich rúk. Sme tu pre Vás, počúvame Vás, Vaše vysnívané nájdeme spolu s Vami.

ROBÍME TO S LÁSKOU

Pre nás ste najdôležitejšie vy! Milujeme svoju prácu, nechávame v nej svoje srdce, kúsok seba a najdôležitejšie pre nás je to, aby ste dostali šaty, ktoré budete milovať.

KVALITA

Zažiarite ako hviezda! Na našich šatách sú použité tie najkvalitnejšie a najluxusnejšie materiály, s ktorými pracujú tie najväčšie svetové módne domy.

DOSTUPNOSŤ

Salón sa nachádza v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, kam je dobrá dostupnosť, či z diaľnice, alebo z mesta, autom, autobusom, pešo, či električkou.