Mám svadbu v roku 2020

Mám svadbu v roku 2020

Milé nevestičky, ktoré máte svadbu v roku 2020, tento článoček je práve pre vás. Často dostávame otázky, či je už možné objednať sa na skúšku svadobných šiat, prípadne kedy je najlepší čas na skúšanie a výber svadobný šiat, kedy nám príde nová kolekcia a podobne. Preto sme sa rozhodli, že na tieto otázočky odpovieme takto hromadne. :)

Ak máte svadbu až v roku 2020, žiaľ teraz ešte šatočky neskúšame. Príde nám úplne novučičká kolekcia, v ktorej budú rovnako nádherné modely, ako v tej tohtoročnej. Budú však modernejšie, iné a viac chic. Určite sa máte na čo tešiť. Niektoré modely si však určite ponecháme aj z tohtoročnej kolekcie, ale samozrejme, väčšina bude z kolekcie 2020. Nová kolekcia nám do salónu dorazí približne koncom októbra, alebo začiatkom novembra. Určite vás budeme ešte informovať o konkrétom dátume.

Taktiež sa dozviete dátum od kedy bude možné objednať sa na skúšku, ale bude to približne v polovičke októbra.
Niektoré, ktoré nám telefonujete s otázočkou, že čo v prípade, že máte záujem o šaty z tohtoročnej kolekcie?  Aktuálne pracujeme na výbere šiat, ktoré budú k dispozícií aj v ďalšej sezóne a naopak, ktoré vyradíme. Preto je aj v takomto prípade potrebné počkať na spustenie novej sezóny. Väčšina našich šatočiek je aj tak aktuálne mimo salón, keďže je najväčšia svadobná sezóna, tak sú požičané na svadbách, alebo sú na úpravách, či čistení. 

Tie, ktoré sa bojíte, že budete mať už malý výber voľných svadobných šiat na váš dátum svadby, tak vás ubezpečujeme, že sa nemusíte báť. Ak nás navštívite hneď ako spustíme skúšanie na novú sezónu, tak si určite uchmatnete tie svoje vysnívané. Preto odporúčame nečakať, šatočky sa veľmi rýchlo rezervujú. Budete mať teda omnoho užší výber, ak budete výber šiat odkladať až na budúci rok. 
Čo sa týka našich výpredajových modelov, tie môže prísť skúšať nevestička aj v prípade, že má svadbu až v roku 2020. 

Nezabúdajte, že na skúšku je potrebné sa dopredu objednať na telefónnom čísle 0917 583 589.
Ak máte ešte akékoľvek otázočky neváhajte nás kontaktovať. :)
Už teraz sa na vás tešíme v našom svadobnom salóne!

Váš Prime Dream Team. 

16. 09. 2019