Mám svadbu v roku 2024

Mám svadbu v roku 2024

 

Milé nevestičky, ktoré máte svadbu v roku 2024, tento článok je práve pre vás. Často dostávame otázky, či je už možné objednať sa na skúšku svadobných šiat, prípadne kedy je najlepší čas na skúšanie a výber svadobný šiat, kedy nám príde nová kolekcia a podobne. Preto sme sa rozhodli, že na tieto otázočky odpovieme takto hromadne. :)

Ak máte svadbu v roku 2024, na výber svadobných šiat máte ešte chvíľu čas. Novú svadobnú sezónu každoročne spúšťame na jeseň, kedy k nám príde novučičká kolekcia, v ktorej budú rovnako nádherné modely, resp.určite ešte krajšie, ako v tej tohtoročnej. Určite sa máte na čo tešiť! Nová kolekcia nám do salónu dorazí približne koncom októbra, alebo začiatkom novembra. Určite vás budeme ešte informovať o konkrétom dátume na našej stránke a aj na našich sociálnych sieťach.

Taktiež sa dozviete dátum, od kedy bude možné objednať sa na skúšku.
Niektoré, ktoré nám telefonujete s otázkou, čo v prípade, keď máte záujem o šaty z tohtoročnej kolekcie?  Aktuálne pracujeme na výbere šiat, ktoré budú k dispozícií aj v ďalšej sezóne a naopak, ktoré vyradíme. Preto je aj v takomto prípade potrebné počkať na spustenie novej sezóny. Teraz je väčšina našich šatočiek aj tak aktuálne mimo salónu, keďže sme uprostred svadobnej sezóny, tak sú požičané na svadbách, alebo sú na úpravách, či čistení. 

Tie, ktoré sa bojíte, že budete mať už malý výber voľných svadobných šiat na váš dátum svadby, tak vás ubezpečujeme, že sa nemusíte báť. Ak nás navštívite hneď ako spustíme skúšanie na novú sezónu, tak si určite uchmatnete tie svoje vysnívané. Preto odporúčame nečakať, šatočky sa veľmi rýchlo rezervujú.

Nezabúdajte, že na skúšku je potrebné sa dopredu objednať na telefónnom čísle 0917 583 589.
Ak máte ešte akékoľvek otázočky neváhajte nás kontaktovať. :)
Už teraz sa na vás tešíme v našom svadobnom salóne!

Váš Prime Dream Team. 

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

ZÁŽITOK

Skúška šiat v našom salóne sa nesie vždy v príjemnej atmosfére. Chceme, aby ste si ju vychutnali a cítili sa u nás ako doma a domov si od nás odniesli zážitok.

PROFESIONALITA

Vieme, že výber šiat je neskutočne veľký. Tak ako si mám vlastne vybrať z toľkých krásnych šiat? Zverte sa do našich rúk. Sme tu pre Vás, počúvame Vás, Vaše vysnívané nájdeme spolu s Vami.

ROBÍME TO S LÁSKOU

Pre nás ste najdôležitejšie vy! Milujeme svoju prácu, nechávame v nej svoje srdce, kúsok seba a najdôležitejšie pre nás je to, aby ste dostali šaty, ktoré budete milovať.

KVALITA

Zažiarite ako hviezda! Na našich šatách sú použité tie najkvalitnejšie a najluxusnejšie materiály, s ktorými pracujú tie najväčšie svetové módne domy.

DOSTUPNOSŤ

Salón sa nachádza v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, kam je dobrá dostupnosť, či z diaľnice, alebo z mesta, autom, autobusom, pešo, či električkou.