O nás

Obliekame Vás do Vašich snov. Toto je naše poslanie.

Robiť Vás šťastnými, keď spoločne nájdeme tie pravé. Vidieť Vás, ako sa v nich sama sebe páčite, ako sa v zrkadle potichúčky obzeráte a podvedome usmievate vždy, keď o nich hovoríte.

O Vašich pravých šatách.

 

Prinášame Vám exkluzívne svadobné šaty tej najvyššej kvality, ktoré sa vyznačujú neobyčajným dizajnom a luxusným prevedením. Ak hľadáte niečo výnimočné šaty pre Váš veľký deň, sme tu pre Vás.

Vo svete svadobnej módy sa každoročne objavujú nové trendy a každý rok nás prekvapia niečim novým.

Preto pre Vás každoročne vyberáme nové kolekcie priamo zo svetových mól, tak aby sme Vám priniesli rozmanitú, štýlovú, modernú a neodolateľnú kolekciu svadobných šiat.

Vieme, že celkový svadobný look netvoria len samotné šaty, preto pri výbere svadobných šiat konzultujeme s Vami Vaše predstavy a dolaďujeme celkový svadobný outfit doplnkami ako sú závoje, náušnice, svadobné korunky, či hrebienky, vyberáme svadobné podväzky.

Svadobné šaty ponúkame na predaj alebo na prenájom. Našim nevestám poskytujeme služby profesionálnej úpravy šiat na mieru.

Ak ste sa už nabažili krásy našich model z našej ponuky a pre Vás už nastal ten pravý čas na výber tých Vašich, nič Vám už nebráni dojednať si termín skúšky šiat na telefónnom čísle 0917 583 589.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

ZÁŽITOK

Skúška šiat v našom salóne sa nesie vždy v príjemnej atmosfére. Chceme, aby ste si ju vychutnali a cítili sa u nás ako doma a domov si od nás odniesli zážitok.

PROFESIONALITA

Vieme, že výber šiat je neskutočne veľký. Tak ako si mám vlastne vybrať z toľkých krásnych šiat? Zverte sa do našich rúk. Sme tu pre Vás, počúvame Vás, Vaše vysnívané nájdeme spolu s Vami.

ROBÍME TO S LÁSKOU

Pre nás ste najdôležitejšie vy! Milujeme svoju prácu, nechávame v nej svoje srdce, kúsok seba a najdôležitejšie pre nás je to, aby ste dostali šaty, ktoré budete milovať.

KVALITA

Zažiarite ako hviezda! Na našich šatách sú použité tie najkvalitnejšie a najluxusnejšie materiály, s ktorými pracujú tie najväčšie svetové módne domy.

DOSTUPNOSŤ

Salón sa nachádza v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, kam je dobrá dostupnosť, či z diaľnice, alebo z mesta, autom, autobusom, pešo, či električkou.