Prvý mladomanželský tanec


Prvý mladomanželský tanec

Prvý spoločný tanec nevesty a ženícha je veľmi významnou súčasťou programu svadby. Otvára tanečný parket pre hostí. Je dôležité, aby ste zvolili správnu pieseň, ktorá bude vašou spoločnou pesničkou a vždy keď ju začujete pripomenie vám túto udalosť. Nájsť pesničku na prvý manželský tanec, ktorá vás dokonale vystihne a zároveň bude zodpovedať vašim tanečným schopnostiam nie je tak jednoduché ako sa môže zdať. Treba si vybrať hudbu, ktorá počas svadobnej oslavy vyčarí nezabudnuteľnú atmosféru. Najkrajšie je, ak sa vám s piesňou spájajú krásne spomienky, nezabudnuteľné spoločné momenty, vtedy tanec dokonalo precítite.

Môžete zvoliť klasický valčík, romantický slaďák, modernejšiu choreografiu, alebo aj kombináciu viacerých z nich. Hitom sú práve kombinácie klasického tanca s moderným, ktoré hostí potešia a zároveň aj pobavia. Záleží len na vás, ako to chcete poňať, či aké máte tanečné zručnosti. Ak napriek tomu, že tanec nepatrí úplne k vašim plusom chcete tancom zaujať a spraviť manželský tanec nezabudnuteľným nielen pre vás, ale aj pre hostí, môžete navštevovať tanečnú školu. V dnešnej dobre existuje viacero tanečných zariadení, ktoré poskytujú rôzne tanečné kurzy. Môže ho navštevovať nielen budúci manželský pár, ale napríklad aj svadobní rodičia, ak sa chcú zdokonaliť v tanci a rozbaliť to počas rodičovského tanca. Nech sa rozhodnete akokoľvek, pokiaľ nie ste profesionálny tanečníci, určite budete mať stres, že spravíte chybičku, alebo vám vypadne choreografia. Nebojte, na toto hostia práve čakajú. :)

Váš Prime Dream Team.


 

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

ZÁŽITOK

Skúška šiat v našom salóne sa nesie vždy v príjemnej atmosfére. Chceme, aby ste si ju vychutnali a cítili sa u nás ako doma a domov si od nás odniesli zážitok.

PROFESIONALITA

Vieme, že výber šiat je neskutočne veľký. Tak ako si mám vlastne vybrať z toľkých krásnych šiat? Zverte sa do našich rúk. Sme tu pre Vás, počúvame Vás, Vaše vysnívané nájdeme spolu s Vami.

ROBÍME TO S LÁSKOU

Pre nás ste najdôležitejšie vy! Milujeme svoju prácu, nechávame v nej svoje srdce, kúsok seba a najdôležitejšie pre nás je to, aby ste dostali šaty, ktoré budete milovať.

KVALITA

Zažiarite ako hviezda! Na našich šatách sú použité tie najkvalitnejšie a najluxusnejšie materiály, s ktorými pracujú tie najväčšie svetové módne domy.

DOSTUPNOSŤ

Salón sa nachádza v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, kam je dobrá dostupnosť, či z diaľnice, alebo z mesta, autom, autobusom, pešo, či električkou.