Rozprávková svadba v zime, áno, či nie?

 


Rozprávková svadba v zime, áno, či nie?

Svadobná sezóna začína približne v máji a trvá do októbra, ale čo tak svadba mimo týchto mesiacov, v zime?

Zimná svadba má určite svoje čaro, všetko je ako v rozprávke, krásne, biele, zasnežené. Nevesta v krásnych šatách, v kožušinke, či pelerínke, hostia zohrievajúci sa vareným vínkom a pukot dreva v kozube, myslíme si, že to znie celkom romanticky. Ak ešte teda nemáte termín svojho veľkého dňa, môžete porozmýšľať práve nad týmto obdobím.

Čisté, biele, romantické

Takéto môžu byť napríklad vaše svadobné fotografie. Predstavte si, aké môžu byť zábery v krásnej zasneženej krajine, alebo aký krásny môže byť novomanželský bozk medzi padajúcimi vločkami. Čisté ľadové kráľovstvo z rozprávky. Možno vás odradí zima, keďže svadobné šaty nie sú práve bežný odev do zimy a mrazu, ale musíte uznať, že toto obdobie má svoje čaro. Ak ste však odvážna a zimy sa nebojíte, toto pre vás nebude problémom, predsa len po príchode z fotenia z vonku sa môžete zahriať teplým punčom s vašimi blízkymi.

Väčší výber

Spojené so zimnou svadbou sú aj nižšie náklady. Keďže v zime je mimo svadobnej sezóny, napríklad za sálu zaplatíte menej. Nehovoriac o tom, že budete mať väčší výber priestorov, viac šiat v požičovni, či viac fotografov a kameramanov na výber. Predsa len v dnešnej dobe treba svadbu plánovať v predstihu, keďže vychýrené priestory na svadbu, svadobné salóny s krásnymi šatami, alebo kvalitní fotografi majú v svadobnej sezóne kalendáre plné pomaličky na dve sezóny dopredu. Takže väčší výber a voľnejšiu ruku v organizovaní považujeme za jednoznačnú výhodu svadby v zime.

Zimná výzdoba

Ak ste sa rozhodli pre zimnú svadbu, tak farebnú kvetinovú výzdobu môžete nahradiť za šišky, ihličnaté ikebany, trblietky, či vločky. Bude to efektnejší variant. Svetielka a sviečky dodajú ešte romantickejšiu atmosféru vášmu priestoru. Interiér, ale aj exteriér môžete ozvláštniť svetielkami samozrejme počas celého roka, no v zimnom období sa budete môcť viac vyblázniť. Sviečky, lampáše, lampióniky, prskavky, ohňostroj, oheň v krbe, alebo hoc aké iné osvetlenie bude mať po zotmení svoje čaro. Keďže v zime sa ešte aj zotmieva skôr, tak si budete môcť túto svetelnú parádu vychutnať ešte dlhšie.

Našli ste sa v tejto zimnej tematike? Alebo budete verná klasike počas krásnych jarných, či letných dní? Nech ste sa rozhodli pre ktorýkoľvek deň v roku, želáme Vám aby bola vaša svadba nezabudnuteľná a plná nádherných momentov.

Váš Prime Dream Team.


 

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

ZÁŽITOK

Skúška šiat v našom salóne sa nesie vždy v príjemnej atmosfére. Chceme, aby ste si ju vychutnali a cítili sa u nás ako doma a domov si od nás odniesli zážitok.

PROFESIONALITA

Vieme, že výber šiat je neskutočne veľký. Tak ako si mám vlastne vybrať z toľkých krásnych šiat? Zverte sa do našich rúk. Sme tu pre Vás, počúvame Vás, Vaše vysnívané nájdeme spolu s Vami.

ROBÍME TO S LÁSKOU

Pre nás ste najdôležitejšie vy! Milujeme svoju prácu, nechávame v nej svoje srdce, kúsok seba a najdôležitejšie pre nás je to, aby ste dostali šaty, ktoré budete milovať.

KVALITA

Zažiarite ako hviezda! Na našich šatách sú použité tie najkvalitnejšie a najluxusnejšie materiály, s ktorými pracujú tie najväčšie svetové módne domy.

DOSTUPNOSŤ

Salón sa nachádza v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, kam je dobrá dostupnosť, či z diaľnice, alebo z mesta, autom, autobusom, pešo, či električkou.