Svadba so svadobným koordinátorom

Svadba so svadobným koordinátorom

Organizácia svadby nie je taká jednoduchá záležitosť ako sa môže na prvý pohľad zdať. Organizácia takej svadby môže trvať niekoľko mesiacov, ba až rok. Väčšina neviest sa však na organizáciu svadby veľmi teší. Predsa len raz za život nevestu čakajú také príjemné úlohy, ako je návšteva svadobného salónu a teda výber svadobných šiat, výber kvetinovej výzdoby, či ochutnávanie svadobného menu a torty. S týmito úlohami sa však spájajú aj dôležité rozhodnutia a veľká zodpovednosť. Je dôležité vedieť čo je viac potrebné, naopak čo menej. Väčšina neviest sa s úlohou organizácie svadby stretne po prvý krát. Nevesta preto musí čerpať veľa informácií z internetu, hľadať rôzne inšpirácie, či pýtať sa rodiny a známych na tipy a rady. Jediné čo každá nevesta chce s istotou je mať krásnu a dokonalú svadbu akú si vysníva. Práve s touto dokonalosťou vám môže pomôcť svadobný koordinátor. 

Svadobný koordinátor je osoba, ktorá vám pomáha s celou organizáciou svadby.

Pomáha s prípravami a taktiež je súčasťou svadobného dňa. Pomáha s výberom miesta, výzdoby, koláčov, pripomína veci na ktoré sa nemôže zabudnúť. Má kopec kontaktov na overených dodávateľov. Je to proste pravá ruka novomanželov. Veľkou oporou je najmä v svadobný deň, pretože z nevesty a ženícha opadne kopec úloh a oni si teda dokonalo môžu užívať svoj deň D. Všetky starosti, ktoré by počas svadby za normálnych okolností riešila nevesta rieši v tomto prípade koordinátor. Tak napríklad fotograf telefonuje jemu, že je na mieste, vizážistka telefonuje jemu, že bude meškať, alebo vodič volá jemu, že priniesol tortu s otázkou kam ju má dať.

Jeho úlohou je zabezpečiť hladký priebeh svadby, bez toho aby stresoval nevestu.

Je dôležité si vybrať správneho koordinátora, ktorý bude podobný ako vy, ktorý vám bude sympatický a milý. Tejto osobe chcete predsa zveriť svoju svadbu do rúk. Je dôležité povedať, že koordinátor nerobí podľa svojich predstáv, ale podľa vašich. Poviete mu všetky vaše predstavy a on už vám na základe toho posiela návrhy, vy už len odsúhlasujete a pripomienkujete.

Je len na vás, či si organizáciu svadby uľahčíte takýmto spôsobom, alebo si organizáciu chcete vychutnať samé so všetkým čo k tomu patrí.

Váš Prime Dream Team.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

ZÁŽITOK

Skúška šiat v našom salóne sa nesie vždy v príjemnej atmosfére. Chceme, aby ste si ju vychutnali a cítili sa u nás ako doma a domov si od nás odniesli zážitok.

PROFESIONALITA

Vieme, že výber šiat je neskutočne veľký. Tak ako si mám vlastne vybrať z toľkých krásnych šiat? Zverte sa do našich rúk. Sme tu pre Vás, počúvame Vás, Vaše vysnívané nájdeme spolu s Vami.

ROBÍME TO S LÁSKOU

Pre nás ste najdôležitejšie vy! Milujeme svoju prácu, nechávame v nej svoje srdce, kúsok seba a najdôležitejšie pre nás je to, aby ste dostali šaty, ktoré budete milovať.

KVALITA

Zažiarite ako hviezda! Na našich šatách sú použité tie najkvalitnejšie a najluxusnejšie materiály, s ktorými pracujú tie najväčšie svetové módne domy.

DOSTUPNOSŤ

Salón sa nachádza v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, kam je dobrá dostupnosť, či z diaľnice, alebo z mesta, autom, autobusom, pešo, či električkou.