SVADOBNÉ DOPLNKY

 

Svadobných doplnkov máme toľko, že sme sa rozhodli sprístupniť Vám ich cez náš e-Shop

 

www.svadobnevecicky.sk .

 

Tešíme sa z nášho e-Shopu, ktorý je každú sezónu obľúbenejší a uspokojuje viac a viac neviest. Nájdete v ňom Vaše milované svadobné topánky, svadobné šperky, či ozdoby do vlasov za tie najlepšie ceny na trhu.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie.

 

Vstúp do e-Shopu:

 

www.svadobnevecicky.sk

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

ZÁŽITOK

Skúška šiat v našom salóne sa nesie vždy v príjemnej atmosfére. Chceme, aby ste si ju vychutnali a cítili sa u nás ako doma a domov si od nás odniesli zážitok.

PROFESIONALITA

Vieme, že výber šiat je neskutočne veľký. Tak ako si mám vlastne vybrať z toľkých krásnych šiat? Zverte sa do našich rúk. Sme tu pre Vás, počúvame Vás, Vaše vysnívané nájdeme spolu s Vami.

ROBÍME TO S LÁSKOU

Pre nás ste najdôležitejšie vy! Milujeme svoju prácu, nechávame v nej svoje srdce, kúsok seba a najdôležitejšie pre nás je to, aby ste dostali šaty, ktoré budete milovať.

KVALITA

Zažiarite ako hviezda! Na našich šatách sú použité tie najkvalitnejšie a najluxusnejšie materiály, s ktorými pracujú tie najväčšie svetové módne domy.

DOSTUPNOSŤ

Salón sa nachádza v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, kam je dobrá dostupnosť, či z diaľnice, alebo z mesta, autom, autobusom, pešo, či električkou.