Tie správne poradkyne pri výbere svadobných šiat

Určite ste pred návštevou svadobného salónu rozmýšľali, či ísť vyberať svadobné šaty sama, alebo zobrať aj kamarátky, či maminu? Ak ísť vyberať s kamarátkami, tak koľko a ktoré kamarátky vziať so sebou? Aj výber poradkýň ktoré majú byť pri výbere šiat nemusí byť vždy úplne jednoduchý.

Vyberať svadobné šaty sama, alebo s niekým?

Ak by sme to mali tak zhrnúť, tak z našich skúseností chodievajú nevestičky približne tak 50% na 50%. Približne polovica príde sama, alebo maximálne s 1 osobou a druhá polovica príde približne s troma kamarátkami. Čo je však správne, či ísť sama, alebo s niekým sa nedá povedať. Každá nevestička je iná, niektorá sa riadi čisto svojimi pocitmi a intuíciou, iná si zasa radšej nechá poradiť. Je to teda na vás, či chcete dať iba na seba, alebo vám záleží aj na názore svojich budúcich družičiek. 

Z našich skúseností môžeme odporúčať, že ideálne je prísť s jednou max dvoma poradcami. Ak je pri výbere veľa kamarátok, ťažko sa zhodnú všetky na jedných šatách, každá má iný vkus, každej sa páči niečo iné a výber je pre nevestu o to komplikovanejší, pretože chce vyhovieť každej a každému sa chce predsa páčiť. Preto je dôležité, aby kamarátky ktoré vezmete so sebou na skúšku boli ochotné vzdať sa svojej predstavy a počúvať vás ako nevestu, aby upustili zo svojho štýlu a skôr sa pozerali na nevestin štýl, aby dokázali objektívne zhodnotiť, nie to čo sa páči im, ale to v čom vidia, že žiaria oči neveste. 

Ruku na srdce, keď uvidíte kráčať k oltáru svoju blízku kamarátku/dcéru/vnučku nádherne upravenú v bielych šatách s dlhým závojom a kvetmi v ruke, tak slzičku na krajíčku má každý jeden hosť. 

A milé nevestičky, nezabúdajte, ak sa budete páčiť sama sebe a budete dokonalo stotožnená so svojimi svadobnými šatami, tak to bude z vás aj vyžarovať.

Ak sa cítite krásna, tak ste krásna! :) Krásny deň milé nevestičky.

Váš Prime Dream Team. 

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

ZÁŽITOK

Skúška šiat v našom salóne sa nesie vždy v príjemnej atmosfére. Chceme, aby ste si ju vychutnali a cítili sa u nás ako doma a domov si od nás odniesli zážitok.

PROFESIONALITA

Vieme, že výber šiat je neskutočne veľký. Tak ako si mám vlastne vybrať z toľkých krásnych šiat? Zverte sa do našich rúk. Sme tu pre Vás, počúvame Vás, Vaše vysnívané nájdeme spolu s Vami.

ROBÍME TO S LÁSKOU

Pre nás ste najdôležitejšie vy! Milujeme svoju prácu, nechávame v nej svoje srdce, kúsok seba a najdôležitejšie pre nás je to, aby ste dostali šaty, ktoré budete milovať.

KVALITA

Zažiarite ako hviezda! Na našich šatách sú použité tie najkvalitnejšie a najluxusnejšie materiály, s ktorými pracujú tie najväčšie svetové módne domy.

DOSTUPNOSŤ

Salón sa nachádza v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, kam je dobrá dostupnosť, či z diaľnice, alebo z mesta, autom, autobusom, pešo, či električkou.