Tie správne poradkyne pri výbere svadobných šiat

Tie správne poradkyne pri výbere svadobných šiat

Určite ste pred návštevou svadobného salónu rozmýšľali, či ísť vyberať svadobné šaty sama, alebo zobrať aj kamarátky, či maminu? Ak ísť vyberať s kamarátkami, tak koľko a ktoré kamarátky vziať so sebou? Aj výber poradkýň ktoré majú byť pri výbere šiat nemusí byť vždy úplne jednoduchý.

Vyberať svadobné šaty sama, alebo s niekým?

Ak by sme to mali tak zhrnúť, tak z našich skúseností chodievajú nevestičky približne tak 50% na 50%. Približne polovica príde sama, alebo maximálne s 1 osobou a druhá polovica príde približne s troma kamarátkami. Čo je však správne, či ísť sama, alebo s niekým sa nedá povedať. Každá nevestička je iná, niektorá sa riadi čisto svojimi pocitmi a intuíciou, iná si zasa radšej nechá poradiť. Je to teda na vás, či chcete dať iba na seba, alebo vám záleží aj na názore svojich budúcich družičiek. 

Z našich skúseností môžeme odporúčať, že ideálne je prísť s jednou max dvoma poradcami. Ak je pri výbere veľa kamarátok, ťažko sa zhodnú všetky na jedných šatách, každá má iný vkus, každej sa páči niečo iné a výber je pre nevestu o to komplikovanejší, pretože chce vyhovieť každej a každému sa chce predsa páčiť. Preto je dôležité, aby kamarátky ktoré vezmete so sebou na skúšku boli ochotné vzdať sa svojej predstavy a počúvať vás ako nevestu, aby upustili zo svojho štýlu a skôr sa pozerali na nevestin štýl, aby dokázali objektívne zhodnotiť, nie to čo sa páči im, ale to v čom vidia, že žiaria oči neveste. 

Ruku na srdce, keď uvidíte kráčať k oltáru svoju blízku kamarátku/dcéru/vnučku nádherne upravenú v bielych šatách s dlhým závojom a kvetmi v ruke, tak slzičku na krajíčku má každý jeden hosť. 

A milé nevestičky, nezabúdajte, ak sa budete páčiť sama sebe a budete dokonalo stotožnená so svojimi svadobnými šatami, tak to bude z vás aj vyžarovať.

Ak sa cítite krásna, tak ste krásna! :) Krásny deň milé nevestičky.

Váš Prime Dream Team. 

19. 11. 2019