Topánky


Svadobné topánky značky Menbur a G. Westerleigh poskytujú nevestám vysoký komfort a kvalitu a svojim dôkladným prepracovaním a dokonalým vzhľadom zaručujú úžasný efekt. Presvedčte sa ze v našom svadobnom salóne Prime dostanete tu najlepšiu cenu.


Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne produkty.

Sú dostupné v jemnej smotanovej farbe. Modely topánok Menbur sú na objednávku. Zasielame aj poštou, kedykoľvek nás kontaktujte. Ak máte záujem o objednanie topánok prostredníctvom formulára, uvedťe prosím Vašu veľkosť. Následne Vám zašleme všetky informácie ohľadom platby a dodania topánok. Topánky Vám budú k dispozícii v salóne do cca 14 dní od objednania.

Vstúpte do kolekcie svadobných topánok Menbur


Sú dostupné v bielej a smotanovej farbe (ivory). Niektoré modely máme k dispozícii priamo v salóne. Ak ich práve nemáme u nás, dajú sa objednať. Zasielame aj poštou, kedykoľvek nás kontaktujte. Ak máte záujem o objednanie topánok prostredníctvom formulára, uvedťe prosím Vašu veľkosť a farbu, v ktorej chcete topánočky objednať (biela, ivory, čierna). Následne Vám zašleme všetky informácie ohľadom platby a dodania topánok. Topánky Vám budú k dispozícii v salóne do 3-4 dní od objednania.

Vstúpte do kolekcie svadobných topánok G. Westerleigh