Trendy svadobný účes


Trendy svadobný účes

Vraví sa, že vlasy sú korunou krásy ženy, preto im treba i v deň svadby venovať zvýšenú pozornosť. Niektoré nevesty sú verné klasike, iné rady experimentujú. Účes by mal však ladiť so štýlom svadby, či so svadobnými šatami. Niektoré nevesty majú jasnú predstavu, iné si nechajú poradiť od odborníka. Existujú účesy, ktoré sa nosia už dlhé roky, no stále sú štýlové a obľúbené, no aké sú teda trendy na túto svadobnú sezónu? 

Lesná víla

Čím ďalej tým viac sú populárnejšie kvietky vo vlasoch. Či už živé, alebo umelé. Je to krásne oživenie akéhokoľvek účesu. Ak máte svadbu niekde vonku v prírode kvetinky vo vlasoch sú jednoducho správnou voľbou. Hodia sa do ležérnych drdolov, rozpustených vĺn, ale aj do hoc akého účesu v podobe kvetinovej čelenky, je to len na vašej fantázií a vkuse.

Obľúbený a nesmrteľný drdol

Drdol patrí k veľmi obľúbeným účesom už dlhé roky. Nie je však drdol ako drdol. Môže byť vyššie, nižšie, upravený na hladko, pôsobiaci ležérne a tak ďalej, dá sa poňať rôzne. K trendom patria účesy, ktoré pôsobia ležérne no zároveň stále upravene. Do drdolu sa dá krásne zakomponovať akákoľvek ozdoba, čelenka, či závoj. Šmrnc dodá pár vypadnutých pramienkov po bokoch tváre. Odporúčame však skúšku účesu vopred, pretože nie každý účes, či drdol sa hodí každej tvári. Profesionálny kaderník  vám však poradí čo sa dokonalo hodí k vašej tvári. 

Zapletané, či rozpustené vlasy

Pri zapletaní vlasov je nekonečno veľa možností ako na to. Vlasy môžu byť elegantne, či ležérne zviazané v cope a dozdobené rôznymi doplnkami, alebo môžu byť zapletené do jednoduchého nadčasového vrkoča na jednu stranu. Takéto účesy sa hodia skôr pre ženy s dlhými vlasmi. S týmito  pololežérnymi účesmi budete vyzerať romanticky a nežne. Zapletané vlasy na rôzne spôsoby sa stávajú čoraz viac trendy. Mnoho žien je však verných klasike v podobe rozpustených vlasov, ktoré môžu byť napríklad natočené. Do rozpustených vĺn sa napríklad veľmi hodia už spomínané kvetinové čelenky. 

Váš Prime Dream Team


 

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

ZÁŽITOK

Skúška šiat v našom salóne sa nesie vždy v príjemnej atmosfére. Chceme, aby ste si ju vychutnali a cítili sa u nás ako doma a domov si od nás odniesli zážitok.

PROFESIONALITA

Vieme, že výber šiat je neskutočne veľký. Tak ako si mám vlastne vybrať z toľkých krásnych šiat? Zverte sa do našich rúk. Sme tu pre Vás, počúvame Vás, Vaše vysnívané nájdeme spolu s Vami.

ROBÍME TO S LÁSKOU

Pre nás ste najdôležitejšie vy! Milujeme svoju prácu, nechávame v nej svoje srdce, kúsok seba a najdôležitejšie pre nás je to, aby ste dostali šaty, ktoré budete milovať.

KVALITA

Zažiarite ako hviezda! Na našich šatách sú použité tie najkvalitnejšie a najluxusnejšie materiály, s ktorými pracujú tie najväčšie svetové módne domy.

DOSTUPNOSŤ

Salón sa nachádza v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, kam je dobrá dostupnosť, či z diaľnice, alebo z mesta, autom, autobusom, pešo, či električkou.