Všetko dokonalé, na nič nezabudnúť


Všetko dokonalé, na nič nezabudnúť

Každá z nás chce mať dokonalú svadbu, všetko tip-top pripravené a prepracované do najmenších detailov. Prinášame vám tip ako všetko stihnúť a na nič nezabudnúť.

8-12 mesiacov pred svadbou

Najdôležitejšie je určiť si dátum a miesto svadby. Potom by ste si mali dať dohromady rozpočet koľko chcete do svadby investovať, resp. koľko hostí chtete pozvať. Ďalším krokom by malo byť rezervovanie fotografa, kameramana, kapely, DJ-a, kostola, alebo matriky.
 

5-8 mesiacov pred svadbou

Štýl svadby a výzdoba, návšteva svadobného salónu a výber svadobných šiat, výber obleku, zoznam hostí, svadobné oznámenia a vizuál ostatných tlačovín ako napríklad menovky, či menu, obrúčky, výber svedkov, družičiek a starejšieho, rezervovanie si termínu u kaderníčky a vizážistky, výber svadobnej torty, či zákuskov, výber darčekov pre hostí, svadobné auto.
 

1-3 mesiace pred svadbou

Žiadosť o uzavretie manželstva, obvolanie všetkých dodávateľov pre upresnenie detailov ako napríklad čas dodania atď., obvolanie hostí, či sa všetci dostavia, finálna skúška svadobných šiat, pripraviť harmonogram svadobného dňa.
 

1 deň pred svadbou

Manikúra, pedikúra, príprava svadobných dokladov, vyzdvihnutie torty a zákuskov a v neposlednom rade oddych a kvalitný spánok pred vašim veľkým dňom. :)

Váš Prime Dream Team


 

21. 01. 2019