Ako si vybrať tie správne svadobné topánky?


Ako si vybrať tie správne svadobné topánky?

Každá nevesta chce vyzerať vo svoj veľký deň dokonalo. Krásne svadobné šaty, perfektný makeup a doplnky. Celkový look však dopĺňajú aj topánky, ktoré možno pri niektorých modeloch šiat nie je tak vidno, no netreba ich výber podceniť. Klasikou sú biele lodičky. Veľmi záleží však od tipu šiat. Ak máte výrazné, veľmi zdobené šaty, tak odporúčame niečo jednoduché a čisté. Ak však máte jednoduché šaty, môžete si dovoliť zdobenejšie topánočky, s kamienkami, flitrami, či mašličkami. Je to len na vkuse každej z nevesty. Neexistujú žiadne pravidlá, ktoré by vás mali obmedzovať. Môžete si pokojne dať lodičky, sandálky, či baleríny. Trendom v zahraničí sa stávajú aj farebné topánky. Šli by ste do toho?

Dbajte na pohodlie

Svadobné topánky budete mať zrejme obuté väčšiu časť dňa, preto pohodliu priložte najväčšiu dôležitosť. Pohodlie v svadobný deň je veľmi dôležité. Predsa len budete spokojnejšia a budete sa cítiť oveľa lepšie v pohodlných topánkach, ako by ste mali tŕpnuť od bolesti nôh, alebo by ste mali mať nohy plné pľuzgierov a otlakov. Určite odporúčame kvalitné topánky, z kvalitných materiálov, ktoré sa vašej nohe prispôsobia. Dôležitá je aj výška podpätku. Ak má nevesta veľmi vysokého ženícha siaha teda po čo najvyšších podpätkoch. Ak však nevesta nie je zvyknutá na tak vysoké topánky po pár hodinách to nemusí dopadnúť úplne šťastne. V takomto prípade odporúčame topánky dvoje, aby ste sa po obrade, či oficiálnejšej časti mohli prezuť do niečoho nižšieho, či pohodlnejšieho. Treba myslieť ale aj na dĺžku svadobných šiat, aby vám neboli v prednej časti príliš dlhé, ale ani prikrátke. 

Váš Prime Dream Team


 

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

ZÁŽITOK

Skúška šiat v našom salóne sa nesie vždy v príjemnej atmosfére. Chceme, aby ste si ju vychutnali a cítili sa u nás ako doma a domov si od nás odniesli zážitok.

PROFESIONALITA

Vieme, že výber šiat je neskutočne veľký. Tak ako si mám vlastne vybrať z toľkých krásnych šiat? Zverte sa do našich rúk. Sme tu pre Vás, počúvame Vás, Vaše vysnívané nájdeme spolu s Vami.

ROBÍME TO S LÁSKOU

Pre nás ste najdôležitejšie vy! Milujeme svoju prácu, nechávame v nej svoje srdce, kúsok seba a najdôležitejšie pre nás je to, aby ste dostali šaty, ktoré budete milovať.

KVALITA

Zažiarite ako hviezda! Na našich šatách sú použité tie najkvalitnejšie a najluxusnejšie materiály, s ktorými pracujú tie najväčšie svetové módne domy.

DOSTUPNOSŤ

Salón sa nachádza v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, kam je dobrá dostupnosť, či z diaľnice, alebo z mesta, autom, autobusom, pešo, či električkou.