Dokonalý makeup v deň D


Dokonalý makeup v deň D

Každá z nás chce v svoj veľký deň vyzerať krásne, nezabudnuteľne a dokonalo. Pekné líčenie určite patrí k svadobnému dňu, ako však zvoliť správny makeup?

Dôležité je, aby ste sa vy cítili komfortne a krásne. Dnešné trendy, čo sa svadobného líčenia týka, niesu tak zaväzujúce. Nosí sa jemný, ale kľudne aj výrazný makeup. Záleží od toho, aký ste typ, či na aký makeup ste zvyknutá vy, alebo ako vás vidia ľudia z vášho okolia. Jemným prirodzeným líčením, ktorým zakryjete prípadne nedokonalosti nič nepokazíte. Ak ste však odvážnejšia a túžite po výraznejšom dymovom líčení, pokojne, dnes sa nosí aj k snehovo bielym svadobným šatám výrazný makeup. Treba však myslieť aj na výdrž líčenia, predsa len líčiť sa budete v ranných hodinách a líčenie musí perfektne vyzerať pomaličky do ďalšieho rána. Makeup musí byť perfektný na fotkách, ale aj na dennom, či umelom svetle. Svadobné šaty, doplnky, vizáž, účes, všetko musí spolu ladiť. Myslíme si, že na kvalitnom líčení sa neoplatí šetriť, no treba nájsť zlatú strednú cestu. 

Zverte sa do rúk profesionála 

Najlepšie vám poradí vaša vizážistka, ktorá bude vedieť posúdiť aký makeup sa k vám hodí a aký by bol na vašu svadbu vhodný. Určite vám dobre poradí, veď je to profesionál, ktorý to nebude robiť prvý krát. Odporúčame skúšku vizáže, ale aj účesu ešte pred svadobným dňom. Najlepšie si s vizážistkou prejdete vaše predstavy, ešte v klude sa dohodnete a v svadobný deň budete pokojná, že viete do čoho idete. Makeup inak ukáže aj s účesom, preto je fajn skúsiť makeup aj účes naraz. Nebojte sa zveriť do rúk profesionála, budete krásna nevesta na ktorú svadobný hostia určite tak skoro nezabudnú.

Váš Prime Dream Team


 

10. 12. 2018