Kedy je ten správny čas na výber svadobných šiat?


Kedy je ten správny čas na výber svadobných šiat?

Vítame Vás pri novom blogu, milé nevestičky. Dnes sme si pre vás pripravili odpoveď na túto často kladenú otázku. Veď predsa výber svadobných šiat je jedna z veľmi dôležitých úloh v príprave svadby. Na skúšku šiat si treba vyhradiť dostatok času a určite si ju netreba nechať na poslednú chvíľu. Podľa nás však neexistuje správna odpoveď na otázku kedy je ten správny čas. My odporúčame si šaty rezervovať práve v tomto období, respektíve čo najskôr. Ak máte svadbu v najväčšej sezóne, čiže v máji až septembri, určite je vhodné vybrať si šaty čím skôr, pretože sa môže stať, že tie vaše vysnívané už budú na daný termín rezervované, či vypredané a to samozrejme nechceme.

Čiže čím skôr prídete, tým budete mať väčší výber.

Šaty si treba vybrať svedomito. Musia sa vám samej páčiť, musíte sa v nich cítiť krásne a čarovne. My sme teda názoru, že taká optimálna doba na výber šiat je cca 7-8 mesiacov pred svadbou. Výber si určite nenechávajte na poslednú chvíľu, budete zbytočne v strese, či nájdete tie správne.

Ak ste tie pravé našli u nás v svadobnom salóne Prime, nezabúdajte ani na predsvadobnú, teda finálnu skúšku šiat, ktorá sa v našom salóne koná vždy 1 až 3 týždne pred vašou svadbou. Na nej doladíme všetky detaily, šaty upravíme presne na vás a priblížime ich k dokonalosti.

Ak sa k nám chystáte na prvú skúšku, tak sa môžete objednať koľko len chcete dopredu pred vašou svadbou, no budeme potrebovať informáciu akou je termín vašej svadby, aby sme vedeli, aké šaty vám môžeme ponúknuť.

Už teraz sa na vás tešíme u nás v salóne PRIME.       

Váš Prime Dream Team 


      

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

ZÁŽITOK

Skúška šiat v našom salóne sa nesie vždy v príjemnej atmosfére. Chceme, aby ste si ju vychutnali a cítili sa u nás ako doma a domov si od nás odniesli zážitok.

PROFESIONALITA

Vieme, že výber šiat je neskutočne veľký. Tak ako si mám vlastne vybrať z toľkých krásnych šiat? Zverte sa do našich rúk. Sme tu pre Vás, počúvame Vás, Vaše vysnívané nájdeme spolu s Vami.

ROBÍME TO S LÁSKOU

Pre nás ste najdôležitejšie vy! Milujeme svoju prácu, nechávame v nej svoje srdce, kúsok seba a najdôležitejšie pre nás je to, aby ste dostali šaty, ktoré budete milovať.

KVALITA

Zažiarite ako hviezda! Na našich šatách sú použité tie najkvalitnejšie a najluxusnejšie materiály, s ktorými pracujú tie najväčšie svetové módne domy.

DOSTUPNOSŤ

Salón sa nachádza v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, kam je dobrá dostupnosť, či z diaľnice, alebo z mesta, autom, autobusom, pešo, či električkou.