Kedy je ten správny čas na výber svadobných šiat?


Kedy je ten správny čas na výber svadobných šiat?

Vítame Vás pri novom blogu, milé nevestičky. Dnes sme si pre vás pripravili odpoveď na túto často kladenú otázku. Veď predsa výber svadobných šiat je jedna z veľmi dôležitých úloh v príprave svadby. Na skúšku šiat si treba vyhradiť dostatok času a určite si ju netreba nechať na poslednú chvíľu. Podľa nás však neexistuje správna odpoveď na otázku kedy je ten správny čas. My odporúčame si šaty rezervovať práve v tomto období, respektíve čo najskôr. Ak máte svadbu v najväčšej sezóne, čiže v máji až septembri, určite je vhodné vybrať si šaty čím skôr, pretože sa môže stať, že tie vaše vysnívané už budú na daný termín rezervované, či vypredané a to samozrejme nechceme.

Čiže čím skôr prídete, tým budete mať väčší výber.

Šaty si treba vybrať svedomito. Musia sa vám samej páčiť, musíte sa v nich cítiť krásne a čarovne. My sme teda názoru, že taká optimálna doba na výber šiat je cca 7-8 mesiacov pred svadbou. Výber si určite nenechávajte na poslednú chvíľu, budete zbytočne v strese, či nájdete tie správne.

Ak ste tie pravé našli u nás v svadobnom salóne Prime, nezabúdajte ani na predsvadobnú, teda finálnu skúšku šiat, ktorá sa v našom salóne koná vždy 1 až 3 týždne pred vašou svadbou. Na nej doladíme všetky detaily, šaty upravíme presne na vás a priblížime ich k dokonalosti.

Ak sa k nám chystáte na prvú skúšku, tak sa môžete objednať koľko len chcete dopredu pred vašou svadbou, no budeme potrebovať informáciu akou je termín vašej svadby, aby sme vedeli, aké šaty vám môžeme ponúknuť.

Už teraz sa na vás tešíme u nás v salóne PRIME.       

Váš Prime Dream Team 


      

15. 01. 2019