Kontakt

 

 

Otváracie hodiny počas týždňa sú na objednávku v časoch už od 8:30.

________

Termín na skúšku šiat si prosím rezervujte vopred čím skôr na t.č. 0917 583 589.

 

Chcete nás navštíviť?

Na skúšku šiat, si prosím rezervujte termín vopred telefonicky na čísle 0917 583 589.

V prípade, že neodpovedáme na Váš hovor, zrejme sa plne venujeme iným nevestám, no akonáhle sa uvoľníme, budeme Vám volať späť.

 

Skúška svadobných šiat je spoplatnená a v prípade rezervácie alebo kúpy šiat Vám tento poplatok nebude účtovaný. Platba je u nás možná len v hotovosti.

Skúška šiat ŠTANDARD trvá 50 minút a je spoplatnená sumou 20 Eur.

Skúška šiat VIP trvá 75 minút a je spoplatnená sumou 30 Eur, vrátane pohostenia sektom.

Ak si želáte už naplánovaný termín skúšky zmeniť alebo zrušiť, prosíme, dajte nám vopred vedieť, aby sa tým uvoľnilo miesto pre iné nevesty.

Predtým ako k nám prídete, si prosím, prezrite našu ponuku šiat, ktorú nájdete tu na našom webe.

Keď k nám prídete na skúšku, veľmi nám pomôže, keď budete vedieť, čo Vás z našej ponuky upútalo, aký štýl šiat sa Vám páči, ale všetko si prejdeme aj spoločne naživo v salóne. Kľudne si vytvorte zoznam šiat, ktoré Vás chytili za srdce :).

Ak si chcete so sebou vziať doprovod, odporúčame, aby ste mali so sebou maximálne 2 osoby.

Takisto prosíme, aby ste pri skúške mali len jemný makeup. Spodné prádlo telovej farby je výhodou zvlášť pri jemne priesvitných alebo obtiahnutých modeloch.

Ostáva už len nachystať si dobrú náladu a zajednať si termín :)

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Ak sa nás chcete niečo spýtať, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu info@salonprime.sk, na čísle 0917 583 589 alebo prostredníctvom nasledujúceho formulára:

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

ZÁŽITOK

Skúška šiat v našom salóne sa nesie vždy v príjemnej atmosfére. Chceme, aby ste si ju vychutnali a cítili sa u nás ako doma a domov si od nás odniesli zážitok.

PROFESIONALITA

Vieme, že výber šiat je neskutočne veľký. Tak ako si mám vlastne vybrať z toľkých krásnych šiat? Zverte sa do našich rúk. Sme tu pre Vás, počúvame Vás, Vaše vysnívané nájdeme spolu s Vami.

ROBÍME TO S LÁSKOU

Pre nás ste najdôležitejšie vy! Milujeme svoju prácu, nechávame v nej svoje srdce, kúsok seba a najdôležitejšie pre nás je to, aby ste dostali šaty, ktoré budete milovať.

KVALITA

Zažiarite ako hviezda! Na našich šatách sú použité tie najkvalitnejšie a najluxusnejšie materiály, s ktorými pracujú tie najväčšie svetové módne domy.

DOSTUPNOSŤ

Salón sa nachádza v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, kam je dobrá dostupnosť, či z diaľnice, alebo z mesta, autom, autobusom, pešo, či električkou.