Malá svadba iba s dvoma svedkami


Malá svadba iba s dvoma svedkami

Ak ste nikdy netúžili po obrovskej svadbe, kde sa bude okolo vás zabávať 150 hostí, možno bude práve pre vás takýto typ svadby ten pravý. Len nevesta, ženích a svedkovia. Pre niekoho to znie možno lákavo, niekto sa s touto myšlienkou možno pohráva dlhšie, no niekto nechce o takejto variante ani počuť. Tento typ minimalistickej svadby vôbec nemusí byť pre každého. Poďme si teda povedať pár výhod, či nevýhod. 

Koho na svadbu pozvať?

Klasická otázka snúbencov s ktorou sa treba popasovať. Rozhodnúť sa koho pozvať  vôbec nie je v niektorých prípadoch také jednoduché ako sa môže zdať. Sú to väčšinou naťahovačky koho pozvať a koho nepozvať. Veľmi ľahko sa môže stať, že budete mať zrazu také množstvo ľudí, ktoré váš rozpočet nezvládne, alebo že budete mať veľa nepozvaných a urazených hostí. Teda obrovskou výhodou minimalistickej svadby s dvoma svedkami je, že túto otázku nemusíte vôbec riešiť. Takáto svadba je omnoho osobnejšia, či romantickejšia. Veď predsa, ak máte na svadbe 200 hostí nemáte šancu sa ani každému poriadne povenovať, s každým si vypiť, či zatancovať. 

Dôležité pre tento typ svadby je, aby zostala v tajnosti.

Pretože je veľmi pravdepodobné, že by vám ju rodina a priatelia chceli vyhovoriť a odradiť vás od nej. Práve sa teda dostávame aj k nevýhode takejto svadby a to, že svoju neúčasť na svadbe rodina zoberie osobne. Aj keď je svadba rozhodnutím len dvoch ľudí, predsa len, tí najbližší a priatelia môžu trvať na účasti na tejto udalosti.

Veľa párov sa môže rozhodnúť pre takýto druh svadby z finančných dôvodov.

Svadba s dvoma svedkami vás vyjde neporovnateľne menej ako klasická svadba. Celá tá veľkolepá tradičná svadba stojí predsa nemalé peniaze. 
Výhodou svadby s dvoma svedkami môže byť aj to, že sa môžete jednoducho zobrať kdekoľvek. Je to jednoduché a bez väčších organizačných problémov sa môžete vziať v Thajsku, na Bali, či v Taliansku. Taká svadba na pláži je nádhernou predstavou. Predstavte si tú romantiku. Krásny slnečný deň, šum mora, obrovská láska vo vzduchu, romantické svadobné šaty vejúce v jemnom vánku a v tom zaznie vaše „áno“. 

Jednou ranou máte vybavenú rovno aj svadobnú cestu.

Samozrejme, treba počítať s viacerými papierovačkami a vybavovačkami v dostatočnom predstihu, aby vám takúto svadbu v zahraničí uznali. 
Takáto svadba môže byť možnosťou napríklad pre introvertné páriky, pre spontánne povahy, ktoré nerady plánujú, či pre ľudí ktorí sa chcú jednoducho len vziať a mať to čierne na bielom.

Nech sa teda rozhodnete pre akýkoľvek typ svadby, nech je malá, či veľká, hlavne aby bola pre vás nezabudnuteľná a plná lásky a radosti. 

Váš Prime Dream Team


 

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

ZÁŽITOK

Skúška šiat v našom salóne sa nesie vždy v príjemnej atmosfére. Chceme, aby ste si ju vychutnali a cítili sa u nás ako doma a domov si od nás odniesli zážitok.

PROFESIONALITA

Vieme, že výber šiat je neskutočne veľký. Tak ako si mám vlastne vybrať z toľkých krásnych šiat? Zverte sa do našich rúk. Sme tu pre Vás, počúvame Vás, Vaše vysnívané nájdeme spolu s Vami.

ROBÍME TO S LÁSKOU

Pre nás ste najdôležitejšie vy! Milujeme svoju prácu, nechávame v nej svoje srdce, kúsok seba a najdôležitejšie pre nás je to, aby ste dostali šaty, ktoré budete milovať.

KVALITA

Zažiarite ako hviezda! Na našich šatách sú použité tie najkvalitnejšie a najluxusnejšie materiály, s ktorými pracujú tie najväčšie svetové módne domy.

DOSTUPNOSŤ

Salón sa nachádza v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, kam je dobrá dostupnosť, či z diaľnice, alebo z mesta, autom, autobusom, pešo, či električkou.