Obdarujte svojich hostí netradične


Obdarujte svojich hostí netradične

Obdarovať hostí fľaškou vína a krabicou zákuskov zo svadby je klasika ktorou sice neurazíte no ani neohúrite. Každým rokom však prichádzajú nové a nové trendy aj v tomto smere. Snažíme sa hostí obdarovať niečím menej zvyčajným, či viac kreatívnym. V zahraničí sú rôzne darčeky okrem koláčikov a vína bežné. Poďme si teda povedať pár tipov, ako môžete vašich svadobčanov obdarovať menej tradične.

Personalizácia

Nech sa rozhodnete pre akýkoľvek darček, nezabúdajte na údaje vašej svadby, aby hosť aj po rokoch vedel, že sa jednalo práve o vašu svadbu. Môžu to byť mená alebo iniciály  mladomanželov s dátumom a miestom svadby. Ak chcete byť však viac originálny môžete pokojne vymyslieť aj originálne venovania pre každého hosťa osobne. Váš darček bude teda „presne na mieru“ pre každého hosťa. Ak plánujete však obrovskú svadbu bude to o to ťažšie a hlavne časovo náročnejšie. 

V kreativite sa medze nekladú

Vínko a koláče sú klišé. Čo tak klasické koláčiky z výslužky nahradiť napríklad za makrónky, alebo medovníčky, ktoré môžete sama napiecť a krásne ozdobiť. Stačí ich pekne zabaliť do celofánu, previazať stužkou a pridať malú personalizovanú etiketu.  Ďalšou možnosťou je napríklad svadobná čokoláda, svadobný medík, alebo džem, ktorému krásne balenie dodá šmrnc. Ďalšou z možností je napríklad magnetka. Môže byť z preglejky, kde budete mať vygravírované vaše údaje. Je to darček, ktorý vydrží veľmi dlho a aj po rokoch pri pohľade na ňu pripomenie vašu svadbu. Trendy sú napríklad aj darčekové boxy pre najbližších hostí. Do takéhoto boxu môžete dať fľašku, spomínané koláčiky, alebo menšiu pozornosť. Opäť platí, že treba dbať na balenie a dizajn.

Tipy na ďalšie darčeky

Pralinky, cukríky, ovocie a oriešky v čokoláde, hrnček, magnetka, zrkadielko, maličké fľaštičky alkoholu, vygravírovaný pohár, náramok, sviečka, otvárač na fľaše, balíček sypaného čaju, alebo kvalitnej kávy, menší bytový doplnok, malá nádobka, ... Možností je naozaj veľa. Ak sa vám v tomto článku máli, stačí otvoriť internet na ktorom nájdete ešte omnoho viac inšpirácií, či návodov na krásny darček, alebo jeho balenie.

Váš Prime Dream Team


 

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

ZÁŽITOK

Skúška šiat v našom salóne sa nesie vždy v príjemnej atmosfére. Chceme, aby ste si ju vychutnali a cítili sa u nás ako doma a domov si od nás odniesli zážitok.

PROFESIONALITA

Vieme, že výber šiat je neskutočne veľký. Tak ako si mám vlastne vybrať z toľkých krásnych šiat? Zverte sa do našich rúk. Sme tu pre Vás, počúvame Vás, Vaše vysnívané nájdeme spolu s Vami.

ROBÍME TO S LÁSKOU

Pre nás ste najdôležitejšie vy! Milujeme svoju prácu, nechávame v nej svoje srdce, kúsok seba a najdôležitejšie pre nás je to, aby ste dostali šaty, ktoré budete milovať.

KVALITA

Zažiarite ako hviezda! Na našich šatách sú použité tie najkvalitnejšie a najluxusnejšie materiály, s ktorými pracujú tie najväčšie svetové módne domy.

DOSTUPNOSŤ

Salón sa nachádza v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, kam je dobrá dostupnosť, či z diaľnice, alebo z mesta, autom, autobusom, pešo, či električkou.