Svadobné fotografie podľa vašich predstáv


Svadobné fotografie podľa vašich predstáv

Snáď každý párik chce mať krásne, kvalitné, či zaujímavé fotografie zo svojho veľkého dňa. Je to predsa najkrajšia pamiatka na dlhé roky, ba aj navždy. Keď po rokoch otvoríte rodinný fotoalbum a uvidíte tam fotografie plné emócií a tých krásnych momentov zo svadobného dňa, určite vám vyčaria úsmev na perách a vynoria sa Vám aj všetky ostané pocity a emócie zo svadobného dňa, akoby to bolo včera. Ako si však vybrať toho správneho fotografa?

V dnešnej internetovej dobe, kedy sa fotografi prezentujú najmä na Facebooku, Instagrame, alebo aj na vlastnej webovej stránke je celkom ľahké dostať sa k portfóliu. Väčšina „pravých“ fotografov ho má zverejnené, alebo minimálne malú ukážku svojej práce. Podľa portfólia najlepšie zistíte, či sa vám páči štýl fotenia, kompozície, ale napríklad aj štýl úpravy fotografií.

Dávajte si však pozor na rôznych akože fotografov, ktorí majú fotografie stiahnuté napríklad z internetu od zahraničných fotografov. Je už len na vašom usúdení, či daný fotograf, respektíve jeho web a portfólio vyzerajú dôverihodne. Čo vám však ale najviac povie, sú recenzie od iných ľudí. Spokojné nevesty sa rady pochvália na rôznych fórach s dobrou, ale aj zlou skúsenosťou. Ideálne, ak je recenzií čo najviac, keďže jedná dobrá, alebo aj jedna zlá ešte nemusí nič znamenať.

Svadobné fotenie je vecou, ktorú netreba podceniť, preto sa na fotení a kvalitnom fotografovi veľmi neoplatí šetriť. Odporúčame sa poobzerať po overených fotografoch už s rôznorodým portfóliom. Ak si vyberiete skúseného fotografa, ktorého tvorbou ste unesená a prečítali ste si o ňom samé perfektné recenzie, tak potom je isté, že vaše svadobné fotografie budú určite stáť za to.

Váš Prime Dream Team

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

ZÁŽITOK

Skúška šiat v našom salóne sa nesie vždy v príjemnej atmosfére. Chceme, aby ste si ju vychutnali a cítili sa u nás ako doma a domov si od nás odniesli zážitok.

PROFESIONALITA

Vieme, že výber šiat je neskutočne veľký. Tak ako si mám vlastne vybrať z toľkých krásnych šiat? Zverte sa do našich rúk. Sme tu pre Vás, počúvame Vás, Vaše vysnívané nájdeme spolu s Vami.

ROBÍME TO S LÁSKOU

Pre nás ste najdôležitejšie vy! Milujeme svoju prácu, nechávame v nej svoje srdce, kúsok seba a najdôležitejšie pre nás je to, aby ste dostali šaty, ktoré budete milovať.

KVALITA

Zažiarite ako hviezda! Na našich šatách sú použité tie najkvalitnejšie a najluxusnejšie materiály, s ktorými pracujú tie najväčšie svetové módne domy.

DOSTUPNOSŤ

Salón sa nachádza v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, kam je dobrá dostupnosť, či z diaľnice, alebo z mesta, autom, autobusom, pešo, či električkou.