Svadobné fotografie podľa vašich predstáv


Svadobné fotografie podľa vašich predstáv

Snáď každý párik chce mať krásne, kvalitné, či zaujímavé fotografie zo svojho veľkého dňa. Je to predsa najkrajšia pamiatka na dlhé roky, ba aj navždy. Keď po rokoch otvoríte rodinný fotoalbum a uvidíte tam fotografie plné emócií a tých krásnych momentov zo svadobného dňa, určite vám vyčaria úsmev na perách a vynoria sa Vám aj všetky ostané pocity a emócie zo svadobného dňa, akoby to bolo včera. Ako si však vybrať toho správneho fotografa?

V dnešnej internetovej dobe, kedy sa fotografi prezentujú najmä na Facebooku, Instagrame, alebo aj na vlastnej webovej stránke je celkom ľahké dostať sa k portfóliu. Väčšina „pravých“ fotografov ho má zverejnené, alebo minimálne malú ukážku svojej práce. Podľa portfólia najlepšie zistíte, či sa vám páči štýl fotenia, kompozície, ale napríklad aj štýl úpravy fotografií.

Dávajte si však pozor na rôznych akože fotografov, ktorí majú fotografie stiahnuté napríklad z internetu od zahraničných fotografov. Je už len na vašom usúdení, či daný fotograf, respektíve jeho web a portfólio vyzerajú dôverihodne. Čo vám však ale najviac povie, sú recenzie od iných ľudí. Spokojné nevesty sa rady pochvália na rôznych fórach s dobrou, ale aj zlou skúsenosťou. Ideálne, ak je recenzií čo najviac, keďže jedná dobrá, alebo aj jedna zlá ešte nemusí nič znamenať.

Svadobné fotenie je vecou, ktorú netreba podceniť, preto sa na fotení a kvalitnom fotografovi veľmi neoplatí šetriť. Odporúčame sa poobzerať po overených fotografoch už s rôznorodým portfóliom. Ak si vyberiete skúseného fotografa, ktorého tvorbou ste unesená a prečítali ste si o ňom samé perfektné recenzie, tak potom je isté, že vaše svadobné fotografie budú určite stáť za to.

Váš Prime Dream Team

17. 12. 2018