Tie pravé svadobné šaty


Tie pravé svadobné šaty

Ktoré sú tie správne šaty? Ktoré sú tie pravé? Spytuje sa mnoho budúcich neviest, ktorým sa niekedy krúti hlava z toľkého skúšania. Ako prídem na to, ktoré to sú? Stáva sa, že neveste sedí fantasticky niekoľko modelov, v ktorých vyzerá famózne... Iné zasa vyskúšajú aj 50 modelov a stále nič. A zrazu to príde. Vyskúšate tie šaty číslo 51 a v tom to príde. Ten pocit, kedy Vás zaplaví pocit šťastia, keď sa vidíte v zrkadle a už nemáte potrebu nič riešiť. To sú ONY, tie pravé! Pretože, keď ich miluješ, nie je čo riešiť :0)

Odporúčame riadiť sa vlastným pocitom

Nemusíte sa pridŕžať nejakej konkrétnej predstavy, ktorú ste si niekde vyhliadla alebo dokonca vysnívala len vo vlastnej mysli. Skúste si aj modely, ktoré Vás na vešiaku na prvý pohľad nezaujmú, pretože niekedy nečakané, zamúti vody najviac. Keď si šaty obleciete, tak zistíte, že sú to tie, ktoré ste po celý čas hľadala.

Váš Prime Dream Team.


 

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

ZÁŽITOK

Skúška šiat v našom salóne sa nesie vždy v príjemnej atmosfére. Chceme, aby ste si ju vychutnali a cítili sa u nás ako doma a domov si od nás odniesli zážitok.

PROFESIONALITA

Vieme, že výber šiat je neskutočne veľký. Tak ako si mám vlastne vybrať z toľkých krásnych šiat? Zverte sa do našich rúk. Sme tu pre Vás, počúvame Vás, Vaše vysnívané nájdeme spolu s Vami.

ROBÍME TO S LÁSKOU

Pre nás ste najdôležitejšie vy! Milujeme svoju prácu, nechávame v nej svoje srdce, kúsok seba a najdôležitejšie pre nás je to, aby ste dostali šaty, ktoré budete milovať.

KVALITA

Zažiarite ako hviezda! Na našich šatách sú použité tie najkvalitnejšie a najluxusnejšie materiály, s ktorými pracujú tie najväčšie svetové módne domy.

DOSTUPNOSŤ

Salón sa nachádza v Bratislave, v mestskej časti Ružinov, kam je dobrá dostupnosť, či z diaľnice, alebo z mesta, autom, autobusom, pešo, či električkou.